مگا پی سی

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 19:28 بازدید: 105 نویسنده: سعید محمدی

با تمام اخطارهایی که فیس بوک هنگام انتخاب نام کاربری برای صفحه پروفایل نسبت به غیر قابل تغییر بودن نام کاربری داده بود، امکان تغییر نام کاربری تنها برای یک بار دیگر فعال شده است. برای تغییر این نام کافیست به بخش تنظیمات حساب کاربری خود رفته و در مقابل نام کاربری بر روی گزینه تغییر (change) کلیک کنید. توجه کنید که تنها یک بار امکان تغییر را خواهید داشت. موضوعات:اینترنت ,
نام-کاربری-خود-را-در-فیس-بوک-عوض-کنید!!! نام-کاربری-خود-را-در-فیس-بوک-عوض-کنید!!! نام-کاربری-خود-را-در-فیس-بوک-عوض-کنید!!! نام-کاربری-خود-را-در-فیس-بوک-عوض-کنید!!! نام-کاربری-خود-را-در-فیس-بوک-عوض-کنید!!! امتیاز : 155 دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 19:24 بازدید: 110 نویسنده: سعید محمدی

 

این پرنده های خشمگین اولین سرگرمی بیش از 75 میلیون نفر از ابناء بشر هستند. هر روز كاربران، 200 میلیون دقیقه معادل با 16 سال در هر ساعت از عمر خود را صرف بازی با این پرنده ها می كنند. 3 میلیون خوك منفجر شده اند. این بازی با انتخاب شدن به عنوان برترین نرم افزارٍ فروشی در اپ استور، در هفته اول 150،000 نسخه فروش داشت. فیلم Angry Birds Rio‌ در یك آخر هفته 500،000 بار دیده شد. كل ویدیوهای رسمی این بازی بیش از 27 میلیون بار دیده شده است. ارزش این برند بیش از 50 میلیون یورو برآورد شده است و این در حالی است كه برای ساخت این بازی مبلغی نزدیك به 100،000 یورو هزینه شده است.

 موضوعات:بازی رایانه ای ,
مروری-بر-بازی-Angry-Birds،-اين-پرنده-های-خشمگين- مروری-بر-بازی-Angry-Birds،-اين-پرنده-های-خشمگين- مروری-بر-بازی-Angry-Birds،-اين-پرنده-های-خشمگين- مروری-بر-بازی-Angry-Birds،-اين-پرنده-های-خشمگين- مروری-بر-بازی-Angry-Birds،-اين-پرنده-های-خشمگين- امتیاز : 113 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 19:01 بازدید: 134 نویسنده: سعید محمدی

پیشرفت در دنیای کسب‌وکار نتیجه کار و تلاش و البته استفاده از تجربه افراد موفق است. در هر کاری افرادی سالها تلاش کرده‌اند و راه‌حل مشکلات بسیاری را یافته‌اند. با مطالعه سرگذشت این افراد و استخراج نکات مهم آن می‌توان سرعت پیشرفت و احتمال موفقیت را افزایش داد. آی‌کلاب سعی داشته در مجموعه آی‌پالس شما را با تجربیات افراد موفق در حوزه وب فارسی آشنا کند و در این نوشته نیز که بر گرفته از مقاله‌ ای است به نام 10Lessons from Great Leaders in Tech  با ۱۰ نفر از رهبران موفق دنیای فن‌آوری آشنا شده و ۱۰ نکته کلیدی را از آنها می‌آموزیم.

 موضوعات:خواندنی ,
۱۰-نکته-از-رهبران-بزرگ-دنیای-فن‌آوری ۱۰-نکته-از-رهبران-بزرگ-دنیای-فن‌آوری ۱۰-نکته-از-رهبران-بزرگ-دنیای-فن‌آوری ۱۰-نکته-از-رهبران-بزرگ-دنیای-فن‌آوری ۱۰-نکته-از-رهبران-بزرگ-دنیای-فن‌آوری امتیاز : 126 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 15:35 بازدید: 9 نویسنده: سعید محمدی

 

 موضوعات:نجوم ,
فهرست-7-سیاره-قابل-سکونت/-احتمال-پشتیبانی-از-حیات-در-کهکشان فهرست-7-سیاره-قابل-سکونت/-احتمال-پشتیبانی-از-حیات-در-کهکشان فهرست-7-سیاره-قابل-سکونت/-احتمال-پشتیبانی-از-حیات-در-کهکشان فهرست-7-سیاره-قابل-سکونت/-احتمال-پشتیبانی-از-حیات-در-کهکشان فهرست-7-سیاره-قابل-سکونت/-احتمال-پشتیبانی-از-حیات-در-کهکشان امتیاز : 92 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 15:32 بازدید: 0 نویسنده: سعید محمدی

فناوری ابر محاسباتی – cloud computing- برای راه اندازی مراکز داده و فکس اینترنتی برای نخستین بار در کشور توسط یک شرکت فناوری اطلاعات بخش خصوصی به کار گرفته شد.موضوعات:اینترنت ,
راه‌اندازی-مراکز-داده-با-فناوری-ابر-محاسباتی/-دیتاسنتر-آلوده‌ترین-تکنولوژی-دنیا راه‌اندازی-مراکز-داده-با-فناوری-ابر-محاسباتی/-دیتاسنتر-آلوده‌ترین-تکنولوژی-دنیا راه‌اندازی-مراکز-داده-با-فناوری-ابر-محاسباتی/-دیتاسنتر-آلوده‌ترین-تکنولوژی-دنیا راه‌اندازی-مراکز-داده-با-فناوری-ابر-محاسباتی/-دیتاسنتر-آلوده‌ترین-تکنولوژی-دنیا راه‌اندازی-مراکز-داده-با-فناوری-ابر-محاسباتی/-دیتاسنتر-آلوده‌ترین-تکنولوژی-دنیا امتیاز : 121 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 15:28 بازدید: 0 نویسنده: سعید محمدی
خستین شبکه اینترنت پرسرعت محلی رایگان با نام تجاری وایمو - wimo - در کشور راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، وایمو نخستین شبکه اینترنت پرسرعت و بی سیم محلی رایگان است که هم اکنون و پس از گذراندن فاز آزمایشی در چند نقطه تهران به صورت رسمی راه اندازی و همزمان با برگزاری هجدهمین نمایشگاه الکامپ به عموم معرفی شد.

این فناوری در حال حاضر در نقاط مختلف شهر تهران و اماکن عمومی از جمله سینماها، مراکز خرید، فرهنگسراها، سرای محلات، پایانه های مسافربری، کتابخانه ها، بانک ها، دفاتر خدمات الکترونیک و مترو راه اندازی شده است.

این سرویس به مشترکان این امکان را می دهد که از طریق موبایل، لپ تاپ، تبلت و یا هر دستگاه مجهز به فناوری وای فای - wifi - به اینترنت متصل شوند.

ناصر اصفهانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت که این سرویس را برای نخستین بار در کشور عرضه کرده در جمع خبرنگاران از جمله مزیتهای این سرویس را اتصال آسان و رایگان به روش وای فای و استفاده از یک حساب کاربری در کل شبکه و عدم نیاز به مودم و نرم افزار عنوان کرد.

وی گفت : مشترکان برای استفاده از این سرویس باید واژه وایمو "wimo " را به شماره 30009466 از طریق موبایلشان پیامک و پس از مدت کوتاهی نام کاربردی و رمز عبور برای استفاده از سرویس اینترنت را دریافت کنند.

اصفهانی با تاکید براینکه پس از این مرحله، مشترک وای فای دستگاه خود را روشن کرده و از فهرست شبکه های بی سیم، wimo را انتخاب و نام کاربری و رمز عبور خود را از طریق مرورگر وب وارد می کند، ادامه داد: این سرویس برای موارد ضروری و استفاده کوتاه کاربران راه اندازی شده است و استفاده از آن تا یک ساعت به صورت رایگان است؛ اما چنانچه کاربران بخواهند بیش از این از اینترنت استفاده کنند لازم است که کارت شارژ این سرویس را از مراکز معتبر و یا پایگاه اینترنتی وایمو به نشانی www.wimo.ir  دریافت کنند.

وی با بیان اینکه افزایش سرعت و نقاط تحت پوشش از جمله مزایای وایمو نسبت به سرویس های مشابه است، خاطرنشان کرد: این سرویس بی سیم محلی در حال حاضر فقط در فضاهای بسته ارائه می شود اما درخواست بررسی این موضوع را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی داده ایم و به صورت جدی از آنها خواسته ایم تا تفاوت ارائه سرویس در فضای بسته و باز را مشخص کنند زیرا این موضوع برای خود ما نیز نامفهوم باقی مانده است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت با بیان اینکه دولت از بابت حق پروانه این شرکت سالانه 20 تا 30 میلیارد تومان دریافت می کند اما اگر این میزان صرف توسعه وایمکس می شد نتیجه بهتری را به همراه داشت ادامه داد: از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خواست کرده ایم که در منطق تعرفه گذاری های سرویس وایمکس بررسی های مجددی انجام دهد چرا که منطق این نظام تعرفه گذاری با اشکالاتی همراه است.


راه‌اندازی-شبکه-اینترنت-پرسرعت-محلی/-استفاده-از-اینترنت-با-پیامک راه‌اندازی-شبکه-اینترنت-پرسرعت-محلی/-استفاده-از-اینترنت-با-پیامک راه‌اندازی-شبکه-اینترنت-پرسرعت-محلی/-استفاده-از-اینترنت-با-پیامک راه‌اندازی-شبکه-اینترنت-پرسرعت-محلی/-استفاده-از-اینترنت-با-پیامک راه‌اندازی-شبکه-اینترنت-پرسرعت-محلی/-استفاده-از-اینترنت-با-پیامک امتیاز : 92 دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 15:16 بازدید: 142 نویسنده: سعید محمدی

گوشي هاي هوشمند را مي توان انقلابي در عرصه فناوري هاي ارتباطي به شمار آورد. تلفن هايي که تنها تلفن و وسيله اي براي مکالمه صوتي نيستند و قابليت هايي را در خود دارند که باعث شده عنوان "هوشمند" براي آنها در نظر گرفته شود.

 

 موضوعات:عمومی ,
بهترین-گوشی-های-سال-2012-+-عکس بهترین-گوشی-های-سال-2012-+-عکس بهترین-گوشی-های-سال-2012-+-عکس بهترین-گوشی-های-سال-2012-+-عکس بهترین-گوشی-های-سال-2012-+-عکس امتیاز : 81 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 15:13 بازدید: 98 نویسنده: سعید محمدی

مرگ شخصیت های شناخته شده ای مانند آلبرت اینشتین از آن دست وقایعی است که به معنای واقعی کلمه باعث می‌شود دستگاه‌های چاپ، درست قبل یا در حین چاپ شبانگاهی شماره فردا صبح روزنامه ها، متوقف شوند تا هیئت تحریریه صفحه اول را تغییر دهد. هیچ دانشمندی مشهورتر از او نبوده؛ هیچ فعال ضد جنگی نظراتش را مستدل تر از او بیان نکرده؛ هیچ نابغه‌ای در طول تاریخ -ثبت شده- بشر بیش از پدر آلمانی فیزیک مدرن، مورد استناد و ارجاع دانشمندان و محققان قرار نگرفته.موضوعات:مشاهیر ,
روایتی-کامل-از-آلبرت-انیشتین روایتی-کامل-از-آلبرت-انیشتین روایتی-کامل-از-آلبرت-انیشتین روایتی-کامل-از-آلبرت-انیشتین روایتی-کامل-از-آلبرت-انیشتین امتیاز : 118 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 15:11 بازدید: 130 نویسنده: سعید محمدی

 


«چت‌روم»هاي ياهو در آستانه پيوستن به تاريخ

ياهو مي‌گويد برخي امکانات نرم‌افزار مسنجر خود را حذف مي کند که از جمله اين امکانات چت‌روم‌هاي قديمي مسنجر است.

از جمله ديگر امکانات مسنجر ياهو که قرار است حذف شوند مي توان به پشتيباني از مسنجر لايو ويندوز متعلق به مايکروسافت و پينگ باکس اشاره کرد.

ياهو اعلام کرده که از هفته ديگر يعني 14 دسامبر ارائه خدمات ياد شده را متوقف خواهد کرد. علاوه بر اين خدماتي همچون Yahoo! Voice Phone و خدمات Phone Out  هم از 30 ژانويه 2013 ديگر ارائه نخواهند شد.

 

Pingbox يکي از امکانات مسنجر ياهو بود که تعامل خصوصي ميان آن دسته از کاربران شبکه هاي اجتماعي، وبلاگ نويسان و ... را که از اين مسنجر بهره مي گرفتند، ممکن مي کرد.

ياهو مي گويد با تعطيلي اين خدمات در زمينه ارائه خدمات جديد و متفاوتي تلاش خواهد کرد. پيش از اين گفته مي شد ارائه خدمات چت روم با ظهور شبکه هاي اجتماعي متنوع و سرويس هاي پيشرفته بر روي گوشي هاي هوشمند صرفه اقتصادي خود را از دست داده است.

 موضوعات:اینترنت ,
خداحافظ-چت-روم-های-یاهو خداحافظ-چت-روم-های-یاهو خداحافظ-چت-روم-های-یاهو خداحافظ-چت-روم-های-یاهو خداحافظ-چت-روم-های-یاهو امتیاز : 109 دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 17 آذر 1391 ساعت: 14:42 بازدید: 118 نویسنده: سعید محمدی

 موضوعات:مشاهیر ,
-نامزد-شخص-سال،-از-نظر-مجله-تایم- -نامزد-شخص-سال،-از-نظر-مجله-تایم- -نامزد-شخص-سال،-از-نظر-مجله-تایم- -نامزد-شخص-سال،-از-نظر-مجله-تایم- -نامزد-شخص-سال،-از-نظر-مجله-تایم- امتیاز : 129 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 17 آذر 1391 ساعت: 14:35 بازدید: 117 نویسنده: سعید محمدی

به گزارش خبرگزاری مهر، کشف کهشکان جدید به قدری غیرقابل باور بود که محققان از آن با عنوان کهکشان درخشنده یاد کرده‌اند و به رغم اینکه با زمین چند میلیون سال نوری فاصله دارد، این تصویر به قدری روشن و واضح است که مخاطب برای شمردن ستاره‌های آن وسوسه می‌شود.  آبشار روشنی از ستاره‌های کهکشان ESO 318-13 که توسط تلسکوپ فضایی هابل متعلق به ناسا و سازمان فضایی اروپا است، مشاهده شده است.

کهکشان‌ها عمدتا فضاهای خالی هستند و ستاره‌های داخل آن تنها حجم کوچکی را اشغال کرده‌اند. اگر یک کهکشان بیش از حد غبارآلود نباشد می‌تواند نوری که از پس زمینه آن حاصل می‌شود را منعکس کند. این امر مشاهده کهکشان‌هایی که گویی روی هم قرار گرفته‌اند را نسبتا متداول می‌کند. این کهکشان میان یک مجموعه وسیع از اشیاء روشن کیهانی قرار گرفته است.

سازمان فضایی اروپا طی بیانیه‌ای گفت: نکته‌ای که بیش از سایر موارد توجه برانگیز است، قسمت نزدیک به مرکز این تصویر است که شبیه یک ستاره بسیار روشن در داخل کهکشان ESO 318-13 است. در حالی که آنچه یک ستاره بسیار روشن به نظر می‌رسد، تنها یک خطای دید است.

این بیانیه می‌افزاید: این ستاره در حقیقت در کهکشان راه شیری، کهکشان ما، قرار دارد و به قدری نور آن روشن است که به نظر نزدیک به کهکشان ESO 318-13 می‌رسد. همچنین صفحات درخشان دیگری نیز در این قاب تصویر وجود دارد که کهکشانهای دوردست هستند.

در گوشه راست تصویر یک کهکشان بیضی شکل به وضوح مشاهده می شود، این کهکشانی است که بسیار بزرگتر و دورتر از کهکشان ESO 318-13 است.

نکته جالب‌تر این که محققان با نگاه به کهکشان ESO 318-13 یک کهکشان مارپیچی دوردست یافته‌اند که امیدوارند روزی آن را با جزئیات مورد مطالعه قرار دهند.موضوعات:نجوم ,
در-این-کهکشان-وسوسه-می‌شوید-ستاره‌ها-را-بشمارید- در-این-کهکشان-وسوسه-می‌شوید-ستاره‌ها-را-بشمارید- در-این-کهکشان-وسوسه-می‌شوید-ستاره‌ها-را-بشمارید- در-این-کهکشان-وسوسه-می‌شوید-ستاره‌ها-را-بشمارید- در-این-کهکشان-وسوسه-می‌شوید-ستاره‌ها-را-بشمارید- امتیاز : 99 دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 17 آذر 1391 ساعت: 14:26 بازدید: 89 نویسنده: سعید محمدیموضوعات:خواندنی ,
اریک-شمیت:-اپل-و-گوگل-مانند-دو-سرزمین-رقیبند،-نه-بچه-هایی-تفنگ-به-دست اریک-شمیت:-اپل-و-گوگل-مانند-دو-سرزمین-رقیبند،-نه-بچه-هایی-تفنگ-به-دست اریک-شمیت:-اپل-و-گوگل-مانند-دو-سرزمین-رقیبند،-نه-بچه-هایی-تفنگ-به-دست اریک-شمیت:-اپل-و-گوگل-مانند-دو-سرزمین-رقیبند،-نه-بچه-هایی-تفنگ-به-دست اریک-شمیت:-اپل-و-گوگل-مانند-دو-سرزمین-رقیبند،-نه-بچه-هایی-تفنگ-به-دست امتیاز : 88 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 17 آذر 1391 ساعت: 14:18 بازدید: 148 نویسنده: سعید محمدی

 


تصاوير جذاب‌ترين دستگاه‌هاي الکترونيکي/ يخچال اينترنتي و سينماي‌ جيبي

بزرگترين سازندگان دستگاههاي الکترونيکي و مهمترين کارشناسان گجتها در نمايشگاه سبيت 2012 گردهم آمده اند تا تازه ترين دستاوردهاي خود را در عرصه تجهيزات و ابزارهاي رايانه اي و الکترونيکي به نمايش بگذارند.

به گزارش خبرگزاري مهر، CeBit بزرگترين نمايشگاه بين المللي رايانه است که همه ساله صدها هزار بازديدکننده را از سراسر دنيا به هانوفر آلمان جذب مي کند

سبيت 2012 که 6 مارس آغاز شد و امروز شنبه 10 مارس به کار خود پايان مي دهد شاهد دستاوردهاي نويني از دنياي فناوري اطلاعات، تجهيزات رايانه اي و گجتها است که در ادامه به معرفي جذاب ترين آنها مي پردازيم.

 موضوعات:متفرقه ,
جذاب-ترین-تجهیزات-رایانه-ای جذاب-ترین-تجهیزات-رایانه-ای جذاب-ترین-تجهیزات-رایانه-ای جذاب-ترین-تجهیزات-رایانه-ای جذاب-ترین-تجهیزات-رایانه-ای امتیاز : 85 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 17 آذر 1391 ساعت: 14:16 بازدید: 106 نویسنده: سعید محمدی

 


سامسونگ گلکسي Q، اولين دستگاه لمسي تاشو

سامسونگ در نظر دارد تا يکي از اولين مدل دستگاه هاي تاشو لمسي خود را در سال ۲۰۱۳ روانه بازار نمايد، دستگاهي که با نام Samsung GT-B9150 شناخته مي شود. براساس گزارشات مختلف بدست آمده اين دستگاه تاشو داراي يک صفحه نمايش ۵.۳ اينچي Super AMOLED HD Dual مي باشد. براساس ادعاي Techjailbreak اين دستگاه جديد، Samsung Galaxy Q نام خواهد داشت.

در بخش پردازنده به نظر مي رسد که سامسونگ اين دستگاه جالب خود را مجهز به پردازنده قدرتمند Exynos 5250 کند. دو دوربين ۸ مگاپيکسلي و ۲ مگاپيکسلي، ۲ گيگابايت رم، قابليت هاي ارتباطي واي فاي، NFC و بلوتوث و يک باتري بزرگ ۳۵۰۰mAh از ديگر مشخصات اين دستگاه سامسونگ مي باشد.

نظر شما در مورد اين دستگاه جديد سامسونگ چيست؟ آيا اين دستگاه هم مي تواند همانند گلکسي نوت طرفداران خاص خود را پيدا نمايد؟


سامسونگ-گلکسي-Q،-اولين-دستگاه-لمسي-تاشو سامسونگ-گلکسي-Q،-اولين-دستگاه-لمسي-تاشو سامسونگ-گلکسي-Q،-اولين-دستگاه-لمسي-تاشو سامسونگ-گلکسي-Q،-اولين-دستگاه-لمسي-تاشو سامسونگ-گلکسي-Q،-اولين-دستگاه-لمسي-تاشو امتیاز : 75 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 15 آذر 1391 ساعت: 11:54 بازدید: 117 نویسنده: سعید محمدی

  در این نسخه علاوه بر راه های تعمیر و عیب یابی  به ویژگی‌ها و نکاتی از ویندوز 7 پرداخته شده است که در کتاب‌ها و سایت‌های فارسی‌زبان کمتر به آن‌ها پرداخته شده یا اصلا پرداخته نشده است. همچنین زبان این کتاب فارسی بوده و توسط آقای سعید سلامیان گردآوری، ترجمه و تألیف شده است. تعداد صفحات این کتاب 414 صفحه است و فرمت آن PDF می باشد که با استفاده از نرم افزار های پی دی اف خوان مانند Adobe Reader در کامپیوتر قابل مشاهده می باشد.

عناوین فصل های این کتاب همراه با تعدادی از محتویات هر فصل شامل:
نصب و انتقال:
- انتقال ویندوز 7 نصب شده از رایانه فعلی به یک رایانه دیگر
- نصب کردن ویندوز 7 بر روی رایانه های دارای کمتر از 512 مگابایت رم
- نصب ویندوز XP پس از ویندوز 7
- نصب اوبونتو پس از ویندوز 7
- پشتیبان‌گیری و بازیابی:
- استفاده از ویژگی Disk Mirroring به منظور پشتیبان گیری فوری در ویندوز 7
- پشتیبان‌گیری و بازیابی تنظیمات اینترنت بی سیم در ویندوز 7
- ذخیره و استفاده مجدد از آپدیت‌های ویندوز 7
عیب‌یابی و تعمیر:
- برطرف کردن اشکالات ویندوز 7 با استفاده از Microsoft Fix it Center
- نصب و استفاده از XP Mode بدون نیاز به پشتیبانی CPU از Hardware Virtualization و نصب هیچ  نرم‌افزار اضافه
- بازی‌های DOS مورد علاقه‌تان را در ویندوز 7 راه‌اندازی کنید
خطاهای متداول:
- برطرف کردن خطای Windows Explorer Has Stopped Working در ویندوز 7
- برطرف کردن مشکل ناپدید شدن نوار زبان در ویندوز 7
- برطرف کردن مشکلات متداول در Windows Media Player
- خطای The Print Spooler is not running
امنیت:
- استفاده از Microsoft Security Essentials
- استفاده از Malicious Software Removal Tool
- استفاده از Microsoft Standalone System Sweeper
- پنهان کردن درایو‌ها در ویندوز 7 بدون نیاز به نرم‌افزار
- خصوصی‌سازی یک پوشه و محتویاتش
خودکار‌سازی امور متداول:
- راه‌اندازی خودکار Disk Cleanup در ویندوز 7
- اتصال خودکار به اینترنت پس از بالا آمدن ویندوز بدون نیاز به نرم‌افزار
- خاموش کردن خودکار رایانه بدون نیاز به نرم‌افزار
سفارشی‌سازی:
- ویرایش پیشرفته تم‌ها به همراه منوی Start، نوار وظیف و...
- سفارشی‌سازی تصویر پس‌زمینه Windows Explorer
- تغییر تصویر پس‌زمینه Log on در ویندوز 7
جستجو:
- فعال کردن ویژگی جستجوی محتوای فایل‌ها در ویندوز 7
- جستجوی اینترنت از طریق منوی Start
- جستجوی اینترنت از داخل Windows Explorer با استفاده از اتصال‌دهندگان جستجو
میانبرها:
- ایجاد یک میانبر یا کلیدفوری برای Eject کردن فوری یک درایو USB مشخص
- بستن تمامی برنامه‌ها و پنجره‌های باز، تنها با یک کلیک
- افزودن گزینه‌های Lock، Log off، Restart، Hibernate، Sleep و Shutdown به منوی کلیک راست
کار با فیلم و عکس:
- با Windows Live Movie Maker، DreamScene خودتان را بسازید
- ساخت پانوراما با استفاده از Windows Live Photo Gallery
ویرایش رجیستری:
- ویرایش رجیستری از طریق یک فایل .reg
- ویرایش رجیستری از طریق Command Prompt
متفرقه:
- بوت کردن از روی یک فایل ISO بدون نیاز به رایت کردن آن بر روی CD/DVD
- آغاز، توقف، مکث و ادامه سرویس‌ها از طریق Command Prompt
- افزایش سرعت و پاسخ دهی ویندوز 7

دانلود در ادامه ی مطلبموضوعات:کتاب الکترونیکی ,
کتاب-آچار-فرانسه-2-(ناشناخته-های-ویندوز-7) کتاب-آچار-فرانسه-2-(ناشناخته-های-ویندوز-7) کتاب-آچار-فرانسه-2-(ناشناخته-های-ویندوز-7) کتاب-آچار-فرانسه-2-(ناشناخته-های-ویندوز-7) کتاب-آچار-فرانسه-2-(ناشناخته-های-ویندوز-7) امتیاز : 94 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 15 آذر 1391 ساعت: 11:51 بازدید: 123 نویسنده: سعید محمدی

کتاب آموزش خط فرمان در CMD : برنامه خط فرمان  Command Prompt یا بطور خلاصه CMD رابط کاربری متنی سیستم عامل ها به حساب می آید. رابط کاربری متنی در مقابل رابط کاربری گرافیکی (Graphic User Interface / GUI) قرار می گیرد. در واقع در رابط کاربری گرافیکی از اشیای سیستم عامل استفاده می کنیم تا کار های رایانه ای مان را انجام دهیم و در رابط کاربری متنی از دستور نویسی استفاده می کنیم. برای مثال (در ویندوز ما روی My Computer دابل کلیک می کنیم و وارد Drive C می شویم و فایل File.txt را حذف می کنیم، از رابط کاربری گرافیکی سیستم عامل ویندوز برای حذف یک فایل در درایو C استفاده کرده ایم اما همین کار را می توان با رابط کاربری متنی انجام داد، که باید در Command Prompt دستور DEL C:\\\\File.txt را وارد کنیم. در کتاب آماده شده بطور مختصر و مفید با خط فرمان در ویندوز 7 و نحوه دستور نویسی در آن آشنا خواهید شد.

دانلود در ادامه ی مطلبموضوعات:کتاب الکترونیکی ,
کتاب-آموزش-خط-فرمان-در-CMD کتاب-آموزش-خط-فرمان-در-CMD کتاب-آموزش-خط-فرمان-در-CMD کتاب-آموزش-خط-فرمان-در-CMD کتاب-آموزش-خط-فرمان-در-CMD امتیاز : 83 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 15 آذر 1391 ساعت: 11:42 بازدید: 227 نویسنده: سعید محمدی

مجموعه ای حرفه ای از کاملترین و بروزترین ابزارهای شکستن قفل نرم افزار ها به همراه توضیحاتی در مورد نحوه استفاده و شکستن قفل نرم افزارها را برای شما قرار داده ایم که این سری از برنامه ها برای اولین بار در میان سایت های فارسی زبان و در سایت راسخون ارائه شده است.
راسخون  مسئولیتی در قبال مخرب بودن این ابزار ها نم یپذیرد و دانلود این فایل ها به عنوان قبول این موضوع خواهد بود .

در ادامه ی مطلب می توانید این مجموعه را دانلود نماییدمجموعه-ای-حرفه-ای-از-کاملترین-و-بروزترین-ابزارهای-کرک--Cracking-Kit-2012-+-دانلود مجموعه-ای-حرفه-ای-از-کاملترین-و-بروزترین-ابزارهای-کرک--Cracking-Kit-2012-+-دانلود مجموعه-ای-حرفه-ای-از-کاملترین-و-بروزترین-ابزارهای-کرک--Cracking-Kit-2012-+-دانلود مجموعه-ای-حرفه-ای-از-کاملترین-و-بروزترین-ابزارهای-کرک--Cracking-Kit-2012-+-دانلود مجموعه-ای-حرفه-ای-از-کاملترین-و-بروزترین-ابزارهای-کرک--Cracking-Kit-2012-+-دانلود امتیاز : 76 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 14 آذر 1391 ساعت: 20:13 بازدید: 141 نویسنده: سعید محمدی

GameGain نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توان بازی هایی که بر روی سیستم های کامپیوتری به کندی اجرا می شوند در هنگام اجرای بازی دچار مشکلاتی می باشند را با سرعت بیشتری اجرا نمود. به کمک این برنامه سرعت Load Game ها نیز افزایش می یابد و کاربر زمان کمتری را برای بارگزاری بازی و گرافیک های مراحل سپری می کند. این نرم افزار با بهینه سازی نرم افزاری سیستم عامل در واقع مسیر را برای اجرای یک بازی کامپیوتری هموارتر می کند. این نرم افزار محصولی از شرکت PGWARE می باشد.
برخی از امکانات نرم افزار GameGain v2.11.26.2012 :
- تغییرات مستقیم در سیستم رجیستری ویندوز و فایل های سیستم به منظور افزایش حافظه ، ترسیم صفحه ، انیمیشن و سرعت پردازنده موضوع.
- تنظیم خودکار تعداد فریم ها در بازی.
- افزایش سرعت سیستم.
- تحلیل عمیق سیستم و تشخیص خطا.

- قابلیت افزایش حافظه و اولویت تنظیمات پردازنده برای بازی ها.
- دارای رابط کاربری بسیاری مناسب.موضوعات:نرم افزار ,
نرم-افزاری-برای-افزایش-سرعت-بازی-ها-+-دانلود نرم-افزاری-برای-افزایش-سرعت-بازی-ها-+-دانلود نرم-افزاری-برای-افزایش-سرعت-بازی-ها-+-دانلود نرم-افزاری-برای-افزایش-سرعت-بازی-ها-+-دانلود نرم-افزاری-برای-افزایش-سرعت-بازی-ها-+-دانلود امتیاز : 111 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 14 آذر 1391 ساعت: 19:50 بازدید: 111 نویسنده: سعید محمدی

به گزارش سرویس دانش و فناوری برنا، شرکت «آی‌بی‌ام» پر ظرفیت‌ترین هارد دیسک دنیا را با حجم 120 پتابایت معادل یک صد و 20 میلیون گیگابایت را تولید کرد.

بر اساس گزارش پاپ سای، به گفته طراحان «آی‌بی‌ام» طراحی پر ظرفیت‌ترین هارد دیسک جهان مشکلات زیادی را با خود به همراه داشته که مهندسان این شرکت یا تحقیقات فراوان آن‌ها را مرتفع کرده‌اند.

یکی از این مشکلات پایین آوردن دمای این دیسک سخت است و از آن‌جایی که دمای آن را نمی‌توان به کمک فن‌های معمول پایین‌ آورد، برای خنک شدن آن از سیستم گردش آب استفاده شده است!موضوعات: فناوری ,
پر-ظرفیت-ترین-هارد-دیسک-جهان پر-ظرفیت-ترین-هارد-دیسک-جهان پر-ظرفیت-ترین-هارد-دیسک-جهان پر-ظرفیت-ترین-هارد-دیسک-جهان پر-ظرفیت-ترین-هارد-دیسک-جهان امتیاز : 114 دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 14 آذر 1391 ساعت: 15:53 بازدید: 82 نویسنده: سعید محمدی

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید وارد دنیای برنامه نویسی شوید و در وبلاگ ها و وبسایت های مختلف به دنبال رتبه بندی زبان های برنامه نویسی میگردید باید بدانید که در اشتباه هستید.

در واقع امروزه دنیای برنامه نویسی به حدی گسترده شده است که انتخاب یک زبان برنامه نویسی به سلیقه ی شما و هدف شما از برنامه نویسی برمی گردد.

گر چه شالوده ی اکثر زبان های برنامه نویسی شبیه به یکدیگر است اما هر زبان برنامه نویسی برای هدف خاصی  طراحی شده است.

مثلا جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی برای دنیای اینترنت است

زبان اسمبلی برای ایجاد درایور ها و برنامه های بسیار کوچک کاربرد دارد

زبان c گستردگی بیشتری دارد و ....

بدین ترتیب هیچ گاه فکر نکنید که زبان هایی که مخاطب بیشتری دارند صرفا برای شما مناسب اند.

پیشنهاد من این است که برای شروع از زبان برنامه نویسی Qbasic شروع کنید. هرگز تمرین را فراموش نکنید و از چارت ها و الگوریتم ها برای ایجاد یک برنامه استفاده کنید تا برنامه نویسی را از پایه فرا بگیرید.


کدام-زبان-برنامه-نویسی؟ کدام-زبان-برنامه-نویسی؟ کدام-زبان-برنامه-نویسی؟ کدام-زبان-برنامه-نویسی؟ کدام-زبان-برنامه-نویسی؟ امتیاز : 76 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

جمعه 04 اسفند 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
دوشنبه 04 دی 1391
یکشنبه 03 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
سه شنبه 28 آذر 1391
سه شنبه 28 آذر 1391
دوشنبه 27 آذر 1391
دوشنبه 27 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
جمعه 24 آذر 1391
جمعه 24 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391

مطالب محبوب

صفحات مطالب

1|2|3|4|5|6|7|