مگا پی سی

تاریخ: شنبه 25 آذر 1391 ساعت: 15:36 بازدید: 366 نویسنده: سعید محمدی

لذت کار کردن در شرکت فیس‌بوک!سایت Glassdoor که در زمینه مشاغل و اطلاعات شغلی تخصص دارد، در گزارش جدید خود نام ۵۰ شرکت برتر برای کار کردن در سال آینده را اعلام کرد. 

به گزارش ایتنا، شرکتی که مارک زاکربرگ، میلیارد ۲۸ ساله مدیریت آن را بر عهده دارد، صدرنشین این لیست شده است. 

در سال ۲۰۱۱ نیز فیس‌بوک رتبه نخست را در اختیار داشت و اکنون برای دومین بار، این عنوان باارزش را به دست آورده است. 

رتبه دوم لیست ۵۰ شرکت برتر برای کار در سال ۲۰۱۳، به شرکت مشاوره‌ای مکنزی اختصاص یافته است. 

جایگاه سوم به شرکت Riverbed Technology، ارائه‌دهنده راهکارهایی برای بهبود عملکرد شبکه‌های WAN رسیده است. 

هر چند لیست Glassdoor به تمام شرکت‌ها می‌پردازد ولی کمپانی‌های فعال در صنعت فناوری اطلاعات، حضور پررنگی در آن دارند. 

گوگل، لینکدین و Salesforce.com به ترتیب در جایگاه ششم، چهاردهم و بیست و دوم لیست مزبور قرار گرفته‌اند. 

شرکت اینتل نیز رتبه سی و یکم را از آن خود کرده و پس از آن نام شرکت رد هت دیده می‌شود. 

کمپانی آمریکایی اپل که این روزها با محصولات و حواشی متعدد خود، بسیار خبرساز شده است، به رتبه سی و چهارم اکتفا کرده است. 

جالب اینجاست که در این لیست نامی از شرکت مایکروسافت مشاهده نمی‌شود.موضوعات:خواندنی ,
شما-دوست-داشتید-در-فیس-بوک-کار-می-کردید؟ شما-دوست-داشتید-در-فیس-بوک-کار-می-کردید؟ شما-دوست-داشتید-در-فیس-بوک-کار-می-کردید؟ شما-دوست-داشتید-در-فیس-بوک-کار-می-کردید؟ شما-دوست-داشتید-در-فیس-بوک-کار-می-کردید؟ امتیاز : 134 دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 24 آذر 1391 ساعت: 14:18 بازدید: 404 نویسنده: سعید محمدی

ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که  انگلیسی را سریع تر از فارسی تایپمی کند (فینگیلیش) و شاید بار ها نیاز پیدا کردید که فارسی بنوسید. خوب این مشکل را سایت بنویس حل کرده است در این سایت می توانید به راحتی با فینگیلیش بنویسید و فارسی تحویل بگیرید. این سیسم یک سیستم هوشمند است. به طور مثال اگر شما بنویسید : mikhaham نتیجه "میخاهم" نخواهد بود بلکه به این صورت نوشته می شود: " می خواهم"

این هم لینک سایت : www.behnevis.com/موضوعات:ترفند ,
تبدیل-فینگیلیش-به-فارسی تبدیل-فینگیلیش-به-فارسی تبدیل-فینگیلیش-به-فارسی تبدیل-فینگیلیش-به-فارسی تبدیل-فینگیلیش-به-فارسی امتیاز : 124 دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 24 آذر 1391 ساعت: 14:03 بازدید: 298 نویسنده: سعید محمدی

اولا باید گفت تمام تلاشتان را بکنید تا فیلتر نشوید(مخصوصا اگر مثل من وبلاگ دارید) چرا که به سادگی نمی توانید وبلاگ یا وبسایتتان را رفع فیلتر کنید و مدت زمانی که فیلتر هستید بسیاری از بازدید کنندگان خود را از دست خواهید داد، رتبه ی شما در الکسا و گوگل پایین خواهد آمد و ...

اما اگر کار از کار گذشته و وبلاگ یا وبسایتتان فیلتر شده است نا امید نباشید این مقاله میتواند به شما کمک کندموضوعات:اینترنت ,
آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) امتیاز : 120 ادامه مطلب| دیدگاه(1)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 21:36 بازدید: 331 نویسنده: سعید محمدی

بر اساس گزارش ماه دسامبر 2012 بیزینس مانیتور درآمد سرانه به ازای هر کاربر (ARPU)برای شرکت ایرانسل در ماه دسامبر سال 2011 نزدیک به 8500 تومان به میانگین در ماه بوده است که 2.4 درصد رشد نسبت به سال قبل را نشان می دهد این رشد عمدتاً ناشی از رشد درآمد در بخش دیتا بوده است ولی میانگین مکالمه ماهانه با ایرانسل توسط هر کاربر آن نزدیک به 60 دقیقه بوده است. این در حالی است که رقم درآمد سرانه هر کاربر در سال 2009 این رقم کمتر از 8000 تومان بوده است. بر اساس این گزارش تعداد مشترکان ایرانسل در سال 2011 به 35 میلیون مشترک رسیده است که با تعداد مشترک 45.4 درصد از بازار موبایل ایران را به خود اختصاص داده است.موضوعات:خواندنی ,
درآمد-ایرانسل-از-هر-کاربر-خود درآمد-ایرانسل-از-هر-کاربر-خود درآمد-ایرانسل-از-هر-کاربر-خود درآمد-ایرانسل-از-هر-کاربر-خود درآمد-ایرانسل-از-هر-کاربر-خود امتیاز : 106 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 19:14 بازدید: 352 نویسنده: سعید محمدی

با این نرم افزار فارسی می توانید به صورت آنلاین تمامی شبکه های ایرانی (داخل کشور و خارج کشور) را تماشا کنید و تمامی شبکه های رادیویی ایرانی و تعدادی شبکه ی رادیوی خارجی را دریافت کنید.

حجم :  100kb

لینک دانلود : از اینجا دانلود کنیدموضوعات:اینترنت ,
تلوزیون-و-رادیو-ی-آنلاین تلوزیون-و-رادیو-ی-آنلاین تلوزیون-و-رادیو-ی-آنلاین تلوزیون-و-رادیو-ی-آنلاین تلوزیون-و-رادیو-ی-آنلاین امتیاز : 167 دیدگاه(1)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 18:54 بازدید: 604 نویسنده: سعید محمدی

در ادامه به معرفی مشاهیر برنامه نویسی می پردازیم. یقینا شما هم اکنون از بسیاری از دستاورد های این افراد در دنیای رایانه استفاده می کنیدموضوعات:مشاهیر ,
مشاهیر-برنامه-نویسی-جهان مشاهیر-برنامه-نویسی-جهان مشاهیر-برنامه-نویسی-جهان مشاهیر-برنامه-نویسی-جهان مشاهیر-برنامه-نویسی-جهان امتیاز : 219 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 15:54 بازدید: 1187 نویسنده: سعید محمدی

به ادامه ی مطلب مراجعه شود :موضوعات:اینترنت ,
کد-تمامی-شکلک-های-فیس-بوک کد-تمامی-شکلک-های-فیس-بوک کد-تمامی-شکلک-های-فیس-بوک کد-تمامی-شکلک-های-فیس-بوک کد-تمامی-شکلک-های-فیس-بوک امتیاز : 158 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 15:14 بازدید: 302 نویسنده: سعید محمدی

یک عمر قفس بست راه نفسم را          حالا که دری هست مرا بال و پری نیست

حالا که مقدر شده آرام بگیرم                   سیلاب مرا برده و از من خبری نیست

بگذار که درها همگی بسته بمانند          وقتی که نگاهی نگران پشت دری نیستموضوعات:شعر ,
یک-عمر... یک-عمر... یک-عمر... یک-عمر... یک-عمر... امتیاز : 104 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 10:01 بازدید: 310 نویسنده: سعید محمدی
 
 

  برای جلوگیری از گم شدن ایمیل های مهم در میان اس ام ها و ایمیل های تبلیغاتی بهترین راه نوشتن ایمیل به نحوی است که مخاطب به سرعت آن را ببیند.

 
 برای جلوگیری از گم شدن ایمیل های مهم در میان اسپم ها و ایمیل های تبلیغاتی بهترین راه نوشتن ایمیل به نحوی است که مخاطب به سرعت آن را ببیند.
به گزارش تلنا به نقل از mashable امروزه به دلیل گسترش استفاده از ایمیل گاهی اوقات هنگامی که ایمیل خود را باز می کنیم با انبوهی از ایمیل های خوانده نشده مواجه می شویم که بسیاری از آنها می تواند تبلیغاتی یا اسپم بوده و به این ترتیب ممکن است پیامهای مهمی که بایست دریافت کنید در انبوه آنها پنهان شود. این موضوع برای شما که قصد ارسال پیام مهمی به فردی دیگر را دارید مصداق دارد و بنابراین بهتر است ایمیل ها به نحوی نوشته شوند که تا حد امکان توسط مخاطب دیده شود. پی توصیه های زیر را به کار گیرید:
1- قسمت موضوع را خالی نگذارید؛ بسیاری از ایمیل ها تنها با خوانده شدن موضوع به خذف شده یا خوانده نشده رها می شوند. پس از کلمات تکراری پرهیز کرده و حتی الامکان نام خود و موضوع کار خود را در بخش موضوع بنویسید.
2- بخش های مهم ایمیل خود را برجسته کنید. این کار را می توانید به وسیله رنگی کردن یا های لایت کردن یا بالد کردن فونت انجام دهید.
3-اگر می خواهید پیام شما را شخص خاصی ببیند، از گزینه پاسخ به همه استفاده نکنید. بعضاً پیش می آید که ما موضوع مهمی را دریافت کرده ایم و می خواهیم همه دوستانمان از آن موضوع با خبر شوند ولی دیده شدن ایمیل توسط فرد خاصی برای شما مهم است بنابراین از ایمیل جدید استفاده نموده و آن را مجزا برای آن فرد بفرستید.
4- در پایان ایمیل برای خود امضاء ، مشخصات و آدرس را بگذارید. برای این کار می توانید آن را در ایمیل خود از پیش تعبیه کنید که به طور اتوماتیک در پایین ایمیل های شما قرار گرد. این کار عملی حرفه ای محسوب شده و باعث افزایش اعتبار شما نزد مخاطب می شود.
 


موضوعات:اینترنت ,
چگونه-یک-ایمیل-حرفه-ای-بنویسیم؟ چگونه-یک-ایمیل-حرفه-ای-بنویسیم؟ چگونه-یک-ایمیل-حرفه-ای-بنویسیم؟ چگونه-یک-ایمیل-حرفه-ای-بنویسیم؟ چگونه-یک-ایمیل-حرفه-ای-بنویسیم؟ امتیاز : 153 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 09:59 بازدید: 327 نویسنده: سعید محمدی

 


خطر از بيخ گوش زمين رد شد

سيارک عظيمي به پهناي 4.82 کيلومتر از فاصله 6.9 ميليون کيلومتري زمين عبور کرد.

سيارک عظيم 4179 Toutatis‌ به پهناي 4.82 کيلومتر، شب گذشته در نزديک ترين فاصله خود با زمين از کنار سياره ما عبور کرد.

سيارک Toutatis نخستين بار در سال 1934 ميلادي مشاهده و کشف آن به صورت رسمي در سال 1989 ميلادي ثبت شد. دوره گردش اين سيارک به دور خورشيد حدود چهار سال است.

اين سيارک عظيم روز سه شنبه 11 دسامبر (21 آذر) ساعت 20:00 به وقت گرينويچ (23:30 به وقت تهران) از نزديک ترين فاصله با زمين عبور کرد.

پروژه تلسکوپ مجازي (VTP)‌ و دوربين فضايي آنلاين Slooh تصاوير مستقيم گذر اين سيارک از کنار زمين را براي علاقه مندان نجوم پخش کردند.

بر اساس اعلام ناسا، با توجه عبور از فاصله 6.9 ميليون کيلومتري، اين سيارک هيچ خطري براي زمين و ساکنان آن ايجاد نمي‌کند.

ابعاد 4.82 کيلومتري Toutatis، اين سيارک را در فهرست سيارک هاي بالقوه خطرناک (PHA)‌ براي زمين جاي داده است که برخورد احتمالي آن با زمين مي تواند فاجعه بار باشد.موضوعات:نجوم ,
خطری-که-از-بیخ-زمین-گذشت خطری-که-از-بیخ-زمین-گذشت خطری-که-از-بیخ-زمین-گذشت خطری-که-از-بیخ-زمین-گذشت خطری-که-از-بیخ-زمین-گذشت امتیاز : 88 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 09:56 بازدید: 101 نویسنده: سعید محمدی

 


جستجو در اينترنت 100برابر سريعتر مي‌شود

شرکت رايانه اي IBM اعلام کرد تراشه اي توليد کرده که انتقال اطلاعات را از طريق امواج نور به جاي سيگنالهاي الکترونيکي تسهيل کرده است.

شرکت رايانه اي بين المللي IBM اظهار داشت که بايد راهي براي انتقال ميزان قابل توجهي از اطلاعات بين پردازشگرها در سرورهاي رايانه اي با سرعت بالاتر از سرعت کنوني ارائه مي شد.

اين تراشه ها ارائه کننده قدرت محاسباتي بالايي است. يک کارشناس اظهار داشت که اهميت اين نوآوري در اين است که اين نوآوري درميان ديگر گزينه ها بسيار کم هزينه تر بوده است.

 موضوعات:اینترنت ,
اینترنت-با-سرعت-100-برابر اینترنت-با-سرعت-100-برابر اینترنت-با-سرعت-100-برابر اینترنت-با-سرعت-100-برابر اینترنت-با-سرعت-100-برابر امتیاز : 113 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 23 آذر 1391 ساعت: 09:04 بازدید: 151 نویسنده: سعید محمدی

 

 

10 کاربرد Qt که تا به حال نمی‌دانستید!

هر کسی را که در کنفرانس SXSW پیدا می‌کردید به احتمال زیاد برنامه‌نویس بوده یا حداقل کسی بود که با کامپیوتر کار می‌کرد. 

این کنفرانس یک فستیوال موزیک، فیلم و سرگرمی است که هر سال در ماه مارس طی یک دوره ۱۰ روزه در شهر آستِن تگزاس برگزار می‌شود. 

به گزارش ایتنا،در این کنفرانس سخنگویان و شرکت‌کنندگان ایده‌های خلاقانه خود در زمینه‌های نمایش فیلم، پخش موزیک و سرگرمی‌های مدیا را با دیگران به اشتراک گذاشته و ارائه دهند.

با یکی از ۴۰۰ هزار برنامه‌نویس Qt که صحبت کنید به شما می‌گوید که کجاها می‌توان اثری از Qt پیدا کرد. 

ما این شانس را داشتیم که با یکی از آنها مصاحبه کنیم و ۱۰ کاربرد آن را در این مطلب به شما می‌گوییم. 

کاربردهایی که شاید حتی فکرش را هم نمی‌کردید:

Spotify
Spotify یک سرویس پخش موزیک پرطرفدار در اروپای غربی است. سازندگان Spotify توسعه برنامه خود را با لینوکس باکس انجام می‌دهند. بعد از اینکه آنها از عدم استفاده از سرویس‌های خود در دستگاه‌هایشان خسته شدند تصمیم گرفتند از چارچوب منعطف Qt برای نسخه لینوکس Spotify استفاده کنند.

VLC Player
VLC Player به عنوان یک پروژه آکادمیک طی دهه ۹۰ در فرانسه آغاز شد. این ویدئوپلیر که همه چیز را پخش می‌کند از همان ابتدا کار Qt بوده است و تا کنون میلیون‌ها بار دانلود شده است.

Roku Set-top Box
Netflix را می‌توانید در تلویزیون خود با کمک Roku Set-top Box و Qt تماشا کنید. Roku برای کاهش زمان ورود به بازار و بهره گرفتن از رابط کاربری قوی‌اش از Qt استفاده می‌کند.

Autodesk Maya ۲۰۱۱
Autodesk Maya یک نرم‌افزار گرافیک سه‌بعدی کامپیوتری است که جدیدترین نسخه‌اش توسط Qt بازنویسی شده است. Plug-inها هم توسط Qt ساخته شده است. 


Google Earth desktop
بله! Google Earth هم توسط Qt نوشته شده است. یک بار که در Qt بنویسید می‌توانید برنامه‌هایتان را در ویندوز، لینوکس و Mac هم اجرا کنید.

HP Envy printer
اچ‌پی برای رابط کاربری صفحه لمسی چاپگرهای Envy نیز از Qt استفاده کرده است.

German Air Traffic Control
اگر تا به حال به آلمان پرواز کرده باشید به کمک Qt بوده است. خدمات ناوبری هوایی آلمان، از زمان ایجاد Qt حدود ۱ میلیون یورو و ۱۰۰ نفر نیروی کار در ماه صرفه‌جویی کرده است. 

 DreamWorks
سازنده کارتون انیمیشنی شِرِک و کله کدو (Mega mind) هم با ابزاری که از Qt استفاده می‌‌کنند، کارهایش را خلق می‌کند.

Mathematica
Wolfram Research برای ساختن نرم‌افزار Mathematica نیز از Qt استفاده می‌کند. 

 ۳ کاربرد دیگر...
سامسونگ برای کتاب‌خوان‌های الکترونیک و قاب عکس دیجیتالش نیز از Qt استفاده می‌کند. در برخی از دوچرخه‌های ورزشی هم از Qt استفاده می‌شود.

کدام کاربرد Qt مورد علاقه شماست و ما آن را فراموش کرده‌ایم؟

 موضوعات:برنامه نویسی ,
10-کاربرد-Qt-که-تا-به-حال-نمی‌دانستید! 10-کاربرد-Qt-که-تا-به-حال-نمی‌دانستید! 10-کاربرد-Qt-که-تا-به-حال-نمی‌دانستید! 10-کاربرد-Qt-که-تا-به-حال-نمی‌دانستید! 10-کاربرد-Qt-که-تا-به-حال-نمی‌دانستید! امتیاز : 113 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت: 22:25 بازدید: 92 نویسنده: سعید محمدی

یکی از تویئت‌های رییس جمهوری آمریکا بیشترین میزان بازنشر را در شبکه اجتماعی توئیتر داشته است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، در حالی که کمتر از ۲۰ روز تا پایان سال ۲۰۱۲ باقی مانده است، شبکه اجتماعی توئیتر به رویدادهای مهم این سال پرداخته و عنوان کرده است که توئیت باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا به هنگام برنده شدن مجدد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور همچنان رکورددار است.

توئیت اوباما با مضمون "چهار سال دیگر" به همراه عکس خود و همسرش بیش از ۸۱۰ هزار بار بازنشر شده است و از این میزان رکورددار است.

به گفته توئیتر، این توئیت در عرض چند ساعت نه تنها به رکورد بالا دست پیدا کرد بلکه به توئیتی تبدیل شد که بیشترین میزان بازنشر را در تاریخ تاسیس توئیتر داشته است.

در همین حال رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن موضوعی بود که در سال جاری بیش از هر موضوع دیگری در مورد آن در توئیتر مطلب منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، از دیگر نکاتی که توئیتر به آن اشاره کرده این است که در سال ۲۰۱۲ بیشترین بار ترافیکی بر روی این شبکه اجتماعی هنگام شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بوده است به طوریکه در این روز در هر دقیقه ۳۲۷ هزار و ۴۵۲ توئیت ارسال می‌شده است.موضوعات:متفرقه ,
اوباما-همچنان-رکورددار-توئیتر اوباما-همچنان-رکورددار-توئیتر اوباما-همچنان-رکورددار-توئیتر اوباما-همچنان-رکورددار-توئیتر اوباما-همچنان-رکورددار-توئیتر امتیاز : 94 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت: 18:38 بازدید: 99 نویسنده: سعید محمدی

به گزارش ایتنا به زودی افرادی که در لندن سوار بر تاکسی میشوند میتوانند به طور رایگان از اینترنت استفاده کنند.

به نقل از روزنامه ی ساندی تایمز یک شرکت تاکسی رانی در لندن با همکاری شرکت Eyetease Media اینترنت وای فای 15 دقیقه ای را به طور رایگان در اختیار مسافران قرار میدهد!

تجهیز تاکسی‌های لندن به این سیستم، یک سال تمام زمان برده است. البته قبل از استفاده از اینترنت مسافران باید چند آگهی تبلیغاتی مشاهده نمایند

ریچارد کوربت موسس شرکت Eyetease Media با اشاره به این که از ماه مارس آینده، ۵۰۰ تاکسی در لندن به اینترنت بی‌سیم مجهز خواهد شد، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال آینده، تمام ۲۴ هزار تاکسی لندن به این سرویس تجهیز گردد.

تو کشور ما هم که میدونید این طرح الان 10-20 سالی هست که داره اجرا میشه :)موضوعات:اینترنت ,
اینترنت-رایگان-در-تاکسی-های-لندن! اینترنت-رایگان-در-تاکسی-های-لندن! اینترنت-رایگان-در-تاکسی-های-لندن! اینترنت-رایگان-در-تاکسی-های-لندن! اینترنت-رایگان-در-تاکسی-های-لندن! امتیاز : 99 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت: 14:40 بازدید: 111 نویسنده: سعید محمدی

در پست های قبلی 10 سایت برتر دنیا را از دیدگاه سایت الکسا معرفی کردیم. در این پست قصد داریم 10 سایت پر بازدید در ایران را معرفی کنیم

بر اساس رتبه بندی سایت الکسا که از معتبر ترین سیستم های رتبه بندی سایت ها می باشد سایت های زیر توسط کاربران ایرانی به ترتیب بیشتر دیده شده است :

(بر این اساس بلاگفا پر بازدید ترین سایت ایرانی در ایران می باشد)

Google

Yahoo!موضوعات:اینترنت ,
پر-بیننده-ترین-سایت-ها-در-ایران پر-بیننده-ترین-سایت-ها-در-ایران پر-بیننده-ترین-سایت-ها-در-ایران پر-بیننده-ترین-سایت-ها-در-ایران پر-بیننده-ترین-سایت-ها-در-ایران امتیاز : 158 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت: 14:32 بازدید: 88 نویسنده: سعید محمدی

سرویس پیامک در طول حیات خود تحولات بسیاری در زندگی ما ایجاد کرده است. بارها زندگی‌های مختلفی را نجات داده، ازدواج‌ها را نابود کرده، گویش‌های جدیدی را ایجاد و میلیاردها دلار سود برای اپراتورهای تلفن همراه کسب کرده است. این روزها سرویس پیام کوتاه تولد ۲۰ سالگی خود را جشن می گیرد، اما واقعا تا چه زمانی این جشن تولد سالیانه برقرار است؟

سرویس پیامک یا پیام کوتاه تا چه زمانی قادر به رقابت و زنده ماندن در برابر دنیای تلفن‌های هوشمند می باشد؟
 

 


تولد-۲۰-سالگی-سرویس-پیامک-:-داستان-ظهور-و-سقوط-آن تولد-۲۰-سالگی-سرویس-پیامک-:-داستان-ظهور-و-سقوط-آن تولد-۲۰-سالگی-سرویس-پیامک-:-داستان-ظهور-و-سقوط-آن تولد-۲۰-سالگی-سرویس-پیامک-:-داستان-ظهور-و-سقوط-آن تولد-۲۰-سالگی-سرویس-پیامک-:-داستان-ظهور-و-سقوط-آن امتیاز : 121 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت: 14:28 بازدید: 102 نویسنده: سعید محمدی

فیس‌بوک در اقدامی غیرمنتظره روش جدیدی را برای فعالیت کاربران خود طراحی کرده است.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم ، نسخه جدید مسنجر آندرویدی فیس‌بوک که از امروز (۴ دسامبر – ۱۴ آذر) عرضه شده است، این امکان را در اختیار کاربران می‌گذارد که فقط با استفاده از نام و شماره تلفن همراه خود، به فعالیت و گشت و گذار در فیس‌بوک بپردازند.

به عبارت دیگر در این روش، به حساب کاربری شخص نیاز نیست بلکه کافی است کاربر نام و شماره تلفن خود را ثبت کند و پس از آن، در فیس‌بوک به ارسال و دریافت پیام مبادرت ورزد.

کارشناسان معتقدند این شیوه پیام‌رسانی، به نوعی جای پیامک تلفن همراه را می‌گیرد و این موضوع به ضرر شرکت‌های مخابراتی تمام می‌شود.

چه بسا با ظهور طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان نظیر kik و Whatsapp تا چند سال دیگر پیامک به طور کامل منقرض شود و یا استفاده از این شیوه ارتباطی بسیار محدود گردد.

بر اساس این گزارش، هر چند اپلیکیشن مزبور در اختیار عموم کاربران فیس‌بوک قرار دارد ولی در حال حاضر فقط برای کاربران کشورهای اندونزی، جنوب آفریقا، ونزوئلا، استرالیا و هند فعال است.

در آینده کاربران دیگر کشورهای جهان نیز می‌توانند این برنامه را به کار گیرند.موضوعات:اینترنت ,
استفاده-از-فیس‌بوک-بدون-لاگین-کردن! استفاده-از-فیس‌بوک-بدون-لاگین-کردن! استفاده-از-فیس‌بوک-بدون-لاگین-کردن! استفاده-از-فیس‌بوک-بدون-لاگین-کردن! استفاده-از-فیس‌بوک-بدون-لاگین-کردن! امتیاز : 134 دیدگاه(0)

تاریخ: چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت: 14:24 بازدید: 106 نویسنده: سعید محمدی
قمار بزرگ مایکروسافت با توسعه آفیس روی iOS اپل


هنوز رسما اعلام نشده، اما از شواهد پیداست مایکروسافت در ادامه رشد کمی، نرم‌افزار آفیس خود را برای آیپد و آیفون تنظیم کرده و منتشر خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، به نظر می‌رسد مدیران غول نرم‌افزاری در ردموند قصد عرضه نسخه آفیس روی آندروید با تغییرات جدید را زودتر از آی.او.اس اپل تا اوایل ۲۰۱۳ دارند. موضوعات:خواندنی ,
قمار-بزرگ-مایکروسافت-با-توسعه-آفیس-روی-iOS-اپل قمار-بزرگ-مایکروسافت-با-توسعه-آفیس-روی-iOS-اپل قمار-بزرگ-مایکروسافت-با-توسعه-آفیس-روی-iOS-اپل قمار-بزرگ-مایکروسافت-با-توسعه-آفیس-روی-iOS-اپل قمار-بزرگ-مایکروسافت-با-توسعه-آفیس-روی-iOS-اپل امتیاز : 111 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 19:59 بازدید: 117 نویسنده: سعید محمدی

رایانش ابری، پردازش ابری یا همان Cloud computing چیست؟ در این مقاله سعی میکنم به زبان ساده به مفهوم رایانش ابری، چند مزیت، معایب، لزوم بکارگیری آن و زیر ساخت نامناسب این پدیده در ایران اشاره نمایم. لازم به گفتن است که بیشتر به مسائل قابل درک برای اکثر مردم میپردازم و نوشتن در مورد جوانب علمی و تخصصی آنرا به آگاهان این زمینه واگذار مینمایم.


رایانش-ابری-چیست؟ رایانش-ابری-چیست؟ رایانش-ابری-چیست؟ رایانش-ابری-چیست؟ رایانش-ابری-چیست؟ امتیاز : 178 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 21 آذر 1391 ساعت: 19:50 بازدید: 112 نویسنده: سعید محمدی
یکی از سرویس‌های گوگل پولی شدگوگل یکی از سرویس‌های پرطرفدار خود به نام گوگل اپس (Google Apps) را از حالت رایگان خارج کرد. 


به گزارش ایتنا، «گوگل اپس» سرویس اختصاصی گوگل برای موسسات، شرکت‌ها و سازمان‌هاست که با استفاده از آن می‌توانند با دامنه و لوگوی اختصاصی خود، به دیگران سرویس‌دهی کنند.

از آنجا که این سرویس به صورت آنلاین ارائه می‌شود، از طریق هر نوع ابزاری قابل استفاده است.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک جهان برای صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری خود، از «گوگل اپس» استفاده می‌کنند.

مجموعه نرم‌افزاری آنلاین «گوگل اپس» در پروژه‌های کوچک و متوسط بسیاری در نقاط مختلف جهان به کار گرفته می‌شود و بنا به گفته تحلیلگران، تصمیم جدید گوگل ممکن است خشم کاربران دنیای مجازی را به دنبال داشته باشد.

بر این اساس، کاربران تجاری این سرویس باید سالانه ۵۰ دلار به گوگل پرداخت کنند.

گوگل در وبلاگ تجاری با اشاره به این که در حال حاضر میلیون‌ها کاربر تجاری از «گوگل اپس» استفاده می‌کنند، هدف از سیاست اخیر خود را تلاش برای بهتر کردن این سرویس برای مشتری‌های تجاری خود عنوان کرده است. 

سیاست مزبور در مورد کاربران فعلی «گوگل اپس» اجرا نمی‌شود و آنها می‌توانند همچون گذشته به طور رایگان از خدمات گسترده این سرویس بهره‌مند شوند.موضوعات:اینترنت ,
گوگل-اپس-(Google-Apps)-پولی-شد گوگل-اپس-(Google-Apps)-پولی-شد گوگل-اپس-(Google-Apps)-پولی-شد گوگل-اپس-(Google-Apps)-پولی-شد گوگل-اپس-(Google-Apps)-پولی-شد امتیاز : 132 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

جمعه 04 اسفند 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
دوشنبه 04 دی 1391
یکشنبه 03 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
سه شنبه 28 آذر 1391
سه شنبه 28 آذر 1391
دوشنبه 27 آذر 1391
دوشنبه 27 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
جمعه 24 آذر 1391
جمعه 24 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391

مطالب محبوب

صفحات مطالب

1|2|3|4|5|6|7|