مگا پی سی

تاریخ: شنبه 02 دی 1391 ساعت: 17:15 بازدید: 296 نویسنده: سعید محمدی

سر انجام از پشت ابرهای بی تفاوتی، خورشید بخت موتورولا تابیدن گرفته. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که مهندسین موتورولا به شدت سر گرم طراحی و توسعه یک تلفن هوشمند "سطح بالا" برای عرضه در سال آینده میلادی هستند. محصولی که رئسای بزرگ در گوگل امیدوارند رقیبی قدرتمند برای آیفون اپل و گلکسی های سامسونگ باشد. موضوعات:عمومی ,
ایکس-فون:-پروژه-مشترک-گوگل-و-موتورولا-برای-رقابت-قوی-با-تلفن-های-سامسونگ-و-اپل ایکس-فون:-پروژه-مشترک-گوگل-و-موتورولا-برای-رقابت-قوی-با-تلفن-های-سامسونگ-و-اپل ایکس-فون:-پروژه-مشترک-گوگل-و-موتورولا-برای-رقابت-قوی-با-تلفن-های-سامسونگ-و-اپل ایکس-فون:-پروژه-مشترک-گوگل-و-موتورولا-برای-رقابت-قوی-با-تلفن-های-سامسونگ-و-اپل ایکس-فون:-پروژه-مشترک-گوگل-و-موتورولا-برای-رقابت-قوی-با-تلفن-های-سامسونگ-و-اپل امتیاز : 126 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 02 دی 1391 ساعت: 17:11 بازدید: 319 نویسنده: سعید محمدی
ارائه دهندگان خدمات فروش آنلاین هفته گذشته شاهد رکوردشکنی بی‌سابقه‌ای بوده‌اند.
به گزارش وی تری، تحلیل گران می گویند در هفته گذشته درآمد سایت های فروش الکترونیک کالا از مرز 7 میلیارد دلار گذشت که تاکنون هرگز سابقه نداشته است.
یافته های موسسه تحقیقاتی Comccore نشان می دهد که میزان صرف هزینه برای خرید آنلاین در فصل خرید کریسمس از مرز 35 میلیارد دلار خواهد گذشت که این رقم نسبت به سال قبل 13 درصد افزایش نشان می دهد. این رشد همچنین بیانگر افزایش اقبال عمومی به روش های خرید الکترونیک و اطمینان عمومی مردم به این شیوه است.
در هفته گذشته میزان خریدهای آنلاین در برخی روزها به تنهایی از مرز یک میلیارد دلار گذشته که این امر هم تاکنون بی سابقه بوده است. به عنوان مثال در روز 17 دسامبر رکورد 1.25 میلیارد دلاری در این زمینه ثبت شده است.
کارشناسان می گویند یک علت این استقبال تخفیف های بی سابقه مدیران این وب سایت هاست که در شرایط رکود اقتصادی تلاش می کنند به هر نحو ممکن کاربران را به خرید تشویق کنند. البته این رشد نسبت به ایام تعطیلات روز شکرگذاری در آمریکا کمتر است. در این روز در سال جاری خرید الکترونیک نسبت به سال 2011 حدود 32 درصد افزایش یافت.


موضوعات:اینترنت ,
رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین امتیاز : 149 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 02 دی 1391 ساعت: 17:10 بازدید: 376 نویسنده: سعید محمدی
برترین توئیت‌های جهان در سال 2012توئیتر برترین توئیت‌های خود در سال جاری میلادی را معرفی کرد. 


به گزارش ایتنا از ایسنا، شبکه اجتماعی توئیتر در آخرین روزهای سال ۲۰۱۲ به معرفی برترین توئیت‌های خود در این سال اقدام کرده است. 

بر این اساس توئیت باراک اوباما پس از انتخاب مجدد به عنوان رییس جمهوری آمریکا برترین توئیت بوده است. 

این توئیت با مضمون "چهار سال دیگر" در روز ششم نوامبر منتشر شد و پس از آن ۸۱۰ هزار بار بازنشر (ریتوئیت) شده است. 

جاستین بیبر، خواننده آمریکایی نیز در روز ۲۶ سپتامبر توئیتی با مضمون "در آرامش بخواب آوالانا. دوستت دارم" منتشر کرد که این توئیت بیش از ۲۲۰ هزار بار بازنشر شد. 
آوالانای شش ساله دختربچه‌ای بود که از سرطان مغزی رنج می‌برد. 

تی‌جی لانگ، بازیکن فوتبال آمریکایی در روز ۲۴ سپتامبر در اعتراض به تصمیم اشتباه داور در صفحه توئیتر خود متنی با مضمون "لعنت بر NFL.. مرا جریمه کنید و پول آن را به داورها بدهید" منتشر کرد که این توئیت ۹۸ هزار بار بازنشر شد. 

توئیت‌های تیم ملی انگلیس در المپیک که در آن از مجموع تعداد مدال‌های طلا، نقره و برنز ورزشکاران انگلیسی گفته شده بود نیز با بیش از ۶۷ هزار بار بازنشر در مکان بعدی قرار گرفته است.موضوعات:اینترنت ,
برترین-توییت-های-سال-2012 برترین-توییت-های-سال-2012 برترین-توییت-های-سال-2012 برترین-توییت-های-سال-2012 برترین-توییت-های-سال-2012 امتیاز : 182 دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 01 دی 1391 ساعت: 18:17 بازدید: 284 نویسنده: سعید محمدی

درآمد بازار نرم‌افزار داخلی چین با رشد سالانه‌ 25.8 درصدی در فاصله‌ ژانویه تا اکتبر امسال، به 1.96 تریلیون یوان( 311 میلیارد دلار) رسید زیرا شمار بیش‌تری از مشتریان از نرم‌افزاری خارجی به سراغ نرم‌افزارهای چینی رفته‌اند.

 موضوعات:خواندنی ,
درآمد-311-میلیارد-دلاری-چینی-ها-از-بازار-نرم-افزار-داخلی درآمد-311-میلیارد-دلاری-چینی-ها-از-بازار-نرم-افزار-داخلی درآمد-311-میلیارد-دلاری-چینی-ها-از-بازار-نرم-افزار-داخلی درآمد-311-میلیارد-دلاری-چینی-ها-از-بازار-نرم-افزار-داخلی درآمد-311-میلیارد-دلاری-چینی-ها-از-بازار-نرم-افزار-داخلی امتیاز : 123 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 01 دی 1391 ساعت: 10:31 بازدید: 327 نویسنده: سعید محمدی

برگزاری نمایشگاه های تخصصی، اصولا یکی از بارزترین نمادهای تبلور در حوزه های مختلف اقتصادی به شمار می رود و در عین حال که فرصت های مناسبی را برای صاحبان صنایع و ارایه دهندگان خدمات فراهم می کند، قادر است، ویترین زیبایی را به منظور کسب بازارهای احتمالی در داخل و خارج کشور را به نمایش بگذارد.موضوعات:خواندنی ,
تلکام-2012-و-بی-چشم-و-رویی-چشم-بادامی-ها- تلکام-2012-و-بی-چشم-و-رویی-چشم-بادامی-ها- تلکام-2012-و-بی-چشم-و-رویی-چشم-بادامی-ها- تلکام-2012-و-بی-چشم-و-رویی-چشم-بادامی-ها- تلکام-2012-و-بی-چشم-و-رویی-چشم-بادامی-ها- امتیاز : 175 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: جمعه 01 دی 1391 ساعت: 09:10 بازدید: 453 نویسنده: سعید محمدی

در ادامه مطلب بسیار جالبی رو به نقل از ایتنا میزارم

اگه حوصله دارید حتما بخونید خیلی جالبه :موضوعات:اینترنت ,
آیا-س+ک+س-پر-مخاطب-ترین-است؟ آیا-س+ک+س-پر-مخاطب-ترین-است؟ آیا-س+ک+س-پر-مخاطب-ترین-است؟ آیا-س+ک+س-پر-مخاطب-ترین-است؟ آیا-س+ک+س-پر-مخاطب-ترین-است؟ امتیاز : 151 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 30 آذر 1391 ساعت: 12:35 بازدید: 324 نویسنده: سعید محمدی

در این پست قصد دارم که بازی های شلم، حکم و هفت کثیف برای کامپوتر و همچنین پوکر هولدم تگزاز برای موبایل(جاوا) رو قرار بدم میتونید از اینجا دانلود کنید

دانلود کنیدموضوعات:بازی رایانه ای ,
بازی-ورق-برای-کامپوتر بازی-ورق-برای-کامپوتر بازی-ورق-برای-کامپوتر بازی-ورق-برای-کامپوتر بازی-ورق-برای-کامپوتر امتیاز : 115 دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 30 آذر 1391 ساعت: 09:47 بازدید: 400 نویسنده: سعید محمدی

غول هاي بزرگ سخت افزاري، فوجيتسو و زيمنس بصورت مشترک بزرگترين لپ تاپ هاي جهان را به ارمغان مي آورند و با نشان CeBIT در نمايشگاه هانوفر آلمان ارائه مي کنند.

 

اين لپ تاپ بزرگ به معناي واقعي بزرگ است، بزرگ به اين معنا که اگر شما يک لپ تاپ معمولي را روي زانوي خود مي گذاريد، اين لپ تاپ به قدري بزرگ است که اين  قابليت را دارد تا شما روي صفحه کليد آن دراز کشيده و بخوابيد.

 

صفحه نمايش آن، بقدري بزرگ است که در صورتيکه ناگهاني بسته شود و من روي صفحه کليد در حال استراحت باشم مرا خواهد کشت، تصاوير گوياي اين واقعيت است.

  موضوعات:خواندنی ,
بزرگترین-لپ-تاپ-جهان بزرگترین-لپ-تاپ-جهان بزرگترین-لپ-تاپ-جهان بزرگترین-لپ-تاپ-جهان بزرگترین-لپ-تاپ-جهان امتیاز : 133 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 30 آذر 1391 ساعت: 09:45 بازدید: 366 نویسنده: سعید محمدی

 

 

http://images.forbes.com/media/2010/04/08/0408_mark-rolston_390x220.jpg

در پايان هر سال شرکت آي‌بي‌ام يک ليست از پنج فناوري قابل پيش‌بيني در پنج سال آينده را منتشر مي‌کند که مبتني بر هر چيز از روند بازار نوظهور تا رفتارهاي فرهنگي و اجتماعي و فناوري‌هاي واقعي است که اين شرکت در آزمايشگاه‌هاي خود در حال کار بر روي آنهاست.موضوعات:متفرقه ,
کامپوتر-ها-در-سال-2018 کامپوتر-ها-در-سال-2018 کامپوتر-ها-در-سال-2018 کامپوتر-ها-در-سال-2018 کامپوتر-ها-در-سال-2018 امتیاز : 181 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 30 آذر 1391 ساعت: 09:13 بازدید: 285 نویسنده: سعید محمدی

برای اولین بار پس از ۱۴ سال سامسونگ توانست بر نوکیا چیره شده و عنوان برند برتر موبایل سال را از آن خود کند. تا کنون نوکیا با خیال آسوده بر جایگاه شماره یک فروش موبایل دنیا تکیه زده بود. اما از ابتدای سال جاری سامسونگ با حرکتی سریع و فروشی قدرتمند توانست این جایگاه را از آن خود کند.موضوعات:عمومی ,
پر-فروش-ترین-برند-موبایل-در-سال-2012-کدام-است؟ پر-فروش-ترین-برند-موبایل-در-سال-2012-کدام-است؟ پر-فروش-ترین-برند-موبایل-در-سال-2012-کدام-است؟ پر-فروش-ترین-برند-موبایل-در-سال-2012-کدام-است؟ پر-فروش-ترین-برند-موبایل-در-سال-2012-کدام-است؟ امتیاز : 121 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: پنجشنبه 30 آذر 1391 ساعت: 08:49 بازدید: 285 نویسنده: سعید محمدی
کمک نیم میلیارد دلاری بنیان‌گذار فیس‌بوک به موسسه خیریهمارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس‌بوک، ۵۰۰ میلیون دلار به یک موسسه خیریه کمک کرد.


بنیانگذار و مدیر عامل فیس‌بوک این مبلغ را به صورت سهام فیس بوک به یک موسسه خیریه فعال در امر آموزش و بهداشت در "سیلیکون ولی" اعطا کرده است.


این دومین بار است که مارک زاکربرگ به موسسات خیریه کمک می‌کند و این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که وی متعهد شده است تا بخش عمده ثروت خود را ببخشد.

مارک زاکربرگ در صفحه فیس بوکی خود نوشت که قصد دارد تا با بنیاد خیریه "سیلیکون ولی" در بخش‌های آموزشی و بهداشتی همکاری کند.

به گزارش رویترز، زاکربرگ که ارزش سهامش در فیس بوک حدود ۱۱ میلیارد دلار برآورد شده است در سال ۲۰۱۰ نیز ۱۰۰ میلیون دلار به یک مدرسه عمومی در نیوجرسی کمک کرده بود.

این کمک زاکربرگ بخشی از تعهدش به موسسه خیریه The Giving Pledge است که در سال ۲۰۱۰ توسط بیل گیتس و وارن بافت تاسیس شده است.

این دو میلیاردر جهان با تاسیس این موسسه خیریه عنوان کردند که قصد دارند تا نیمی از دارایی خود را صرف امور خیریه در جهان کنند.موضوعات:خواندنی ,
کمک-نیم-میلیارد-دلاری-بنیانگذار-فیس-بوک-به-یک-موسسه-ی-خیریه کمک-نیم-میلیارد-دلاری-بنیانگذار-فیس-بوک-به-یک-موسسه-ی-خیریه کمک-نیم-میلیارد-دلاری-بنیانگذار-فیس-بوک-به-یک-موسسه-ی-خیریه کمک-نیم-میلیارد-دلاری-بنیانگذار-فیس-بوک-به-یک-موسسه-ی-خیریه کمک-نیم-میلیارد-دلاری-بنیانگذار-فیس-بوک-به-یک-موسسه-ی-خیریه امتیاز : 168 دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 28 آذر 1391 ساعت: 15:17 بازدید: 443 نویسنده: سعید محمدی
دفتر رهبر انقلاب به فیس بوک پیوست

  صفحه فیس‌بوک آیت‌الله خامنه‌ای از روز پنجشنبه 23 آذر ماه راه‌اندازی شده، و از آن زمان تاکنون تعدادی پست از سوی این پایگاه در صفحه منتشر شده و نظرات متعددی نیز بر روی آنها از سوی کاربران افزوده شده است.

تا لحظه انتشار این خبر حدود 1400 نفر از اعضای فیس‌بوک به جمع علاقه‌مندان این صفحه پیوسته‌اند.

البته هنوز خبررسانی در این خصوص و یا لینک مستقیمی به این صفحه در سایت رسمی رهبر انقلاب دیده نمی‌شود. 

گفتنی است فعالیت دفتر رهبر انقلاب در اینترنت و نیز شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر بسیار چشمگیر است.موضوعات:خواندنی ,
-دفتر-رهبر-انقلاب-اسلامی-به-فیس‌بوک-پیوست -دفتر-رهبر-انقلاب-اسلامی-به-فیس‌بوک-پیوست -دفتر-رهبر-انقلاب-اسلامی-به-فیس‌بوک-پیوست -دفتر-رهبر-انقلاب-اسلامی-به-فیس‌بوک-پیوست -دفتر-رهبر-انقلاب-اسلامی-به-فیس‌بوک-پیوست امتیاز : 129 دیدگاه(0)

تاریخ: سه شنبه 28 آذر 1391 ساعت: 15:15 بازدید: 314 نویسنده: سعید محمدی
 
 
تسلط مایکروسافت بر بازار سیستم عامل‌های رایانه‌ای به طور چشمگیری در حال کاهش است و علت این مساله گسترش استفاده از تبلت و گوشی‌های هوشمند است.
 
تلنا: تسلط مایکروسافت بر بازار سیستم عامل‌های رایانه‌ای به طور چشمگیری در حال کاهش است و علت این مساله گسترش استفاده از تبلت و گوشی‌های هوشمند است.
به‌گزارش تلنا، گزارش مؤسسه Goldman Sachs که به تازگی منتشر شده نشان می دهد در حالی که در آغاز سال 2000 سهم ویندوز در دنیای سیستم های عامل به 97 درصد می رسید ، اما سهم کلی مایکروسافت در بازار سیستم عامل در جهان تا 20 درصد در سال 2012 کاهش یافته است.
گزارش دیگری که توسط آی دی سی تهیه شده بود نشان می دهد که در سه ماهه چهارم سال 2012 تعداد گوشی های هوشمند عرضه شده در سطح جهان از مرز 224.5 میلیون واحد فراتر رفته که به معنای رشد سالانه 39.5 درصدی است.
این رشد به طور قطع فضا را برای سیستم عامل های رومیزی مانند ویندوز محدود خواهد کرد.
Goldman Sachs بر این باور است که سیستم عامل آندروید برنده اصلی این تحولات است و توانسته 42 درصد از بازار سیستم عامل های همراه را از آن خود کند. رتبه دوم در این زمینه فعلاً متعلق به سیستم عامل iOS اپل با 24 درصد است.

سهم مایکروسافت از بازار سیستم عامل های همراه هم اکنون تنها 2.6 درصد است و تا سال 2016 به 10 درصد افزایش خواهد یافت.

علیرغم عرضه ویندوز 8 از سوی مایکروسافت با ویژگی های لمسی این وضعیت تا سال 2016 تغییر محسوسی نخواهد کرد.

بررسی Goldman Sachs نشان می دهد در حال حاضر از مجموع 1.5 میلیارد رایانه موجود در جهان تنها حدود یک درصد به سیستم عامل ویندوز 8 مجهز هستند.


موضوعات:خواندنی ,
مرگ-تدریجی-یک-غول مرگ-تدریجی-یک-غول مرگ-تدریجی-یک-غول مرگ-تدریجی-یک-غول مرگ-تدریجی-یک-غول امتیاز : 134 دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 27 آذر 1391 ساعت: 15:33 بازدید: 307 نویسنده: سعید محمدی
دوستداران بازی پرندگان خشمگین غافلگیر شدندشرکت راویو (Rovio) عرضه‌کننده بازی پرندگان خشمگین (Angry Birds)، سه ساله شدن این پرندگان دوست‌داشتنی ولی خشمگین را با افزودن چند قابلیت جدید به بازی جشن گرفته است.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم ، ۳۰ مرحله جدید به بازی اضافه شده است که ۱۵ مرحله به Birdday Party و ۱۵ مرحله به Bad Piggies اختصاص یافته است.

از دیگر به‌روزرسانی‌ها می‌توان به پشتیبانی بازی از آیفون ۵ روی سیستم عامل آی‌اواس و نیز افزوده شدن کاراکتر جدیدی به نام پرنده صورتی (Pink Bird) به بازی اشاره کرد.

این پرنده تازه وارد می تواند حباب درست کند و خوک‌ها را که گمان می‌کنند این حباب ها، تخم مرغ است، گول بزند!

پرتاب کیک‌های خوشمزه نیز قابلیت دیگری است که به این بازی فوق‌العاده و جذاب افزوده شده است.موضوعات:خواندنی ,
دوستداران-بازی-پرندگان-خشمگین-غافلگیر-شدند دوستداران-بازی-پرندگان-خشمگین-غافلگیر-شدند دوستداران-بازی-پرندگان-خشمگین-غافلگیر-شدند دوستداران-بازی-پرندگان-خشمگین-غافلگیر-شدند دوستداران-بازی-پرندگان-خشمگین-غافلگیر-شدند امتیاز : 131 دیدگاه(0)

تاریخ: دوشنبه 27 آذر 1391 ساعت: 15:32 بازدید: 328 نویسنده: سعید محمدی

در ادامه به معرفی بزرگترین هکر های دنیا می پردازیمموضوعات:خواندنی ,
معرفی-بزرگترین-هکر-های-دنیا معرفی-بزرگترین-هکر-های-دنیا معرفی-بزرگترین-هکر-های-دنیا معرفی-بزرگترین-هکر-های-دنیا معرفی-بزرگترین-هکر-های-دنیا امتیاز : 103 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: یکشنبه 26 آذر 1391 ساعت: 22:18 بازدید: 373 نویسنده: سعید محمدی

akinator نام نرم افزاری است که به به شما امکان می دهد تا با پاسخ دادن به چند پرسش ذهن دیگران را بخوانید!

این نرم افزار برای گوشی های تلفن همراه که دارای سیستم اندروید می باشند طراحی شده است

این هم لینک دانلود: http://www.yjc.ir/files/fa/news/1391/8/27/536619_863.apk

 موضوعات:نرم افزار ,
نرم-افزاری-برای-خواندن-ذهن-دیگران نرم-افزاری-برای-خواندن-ذهن-دیگران نرم-افزاری-برای-خواندن-ذهن-دیگران نرم-افزاری-برای-خواندن-ذهن-دیگران نرم-افزاری-برای-خواندن-ذهن-دیگران امتیاز : 150 دیدگاه(0)

تاریخ: یکشنبه 26 آذر 1391 ساعت: 18:09 بازدید: 403 نویسنده: سعید محمدی
پیدایش حافظه های قابل حمل تحولی مهم در زمان خود محسوب می شد ولی این فناوری هم می رود تا به تاریخ بپیوندد.
به گزارش خبرنگار تلنا،ظهور سیستم های ابری (Cloud) اگرچه هنوز مراحل آغازین خود را طی می کند ولی به سرعت می تواند جایگزین سیستم ذخیره سازی اطلاعات کنونی شما شود. سرویس هایی همچون Dropbox ، Google drive یا Skydrive با اختصاص فضای مجازی رایگان عملاً کار نقل و انتقال اطلاعات بین محل کار و خانه انجام داده و شما می توانید پوشه ای در کامپیوتر محل کار خود داشته و همین پوشه را در خانه یا گوشی موبایل نیز داشته باشید و به محض اضافه یا کم نمودن فایل یا ایجاد تغییر به طور اتوماتیک پوشه های دیگر نیز هماهنگ می شود. این سرویس ها قابلیت ایجاد پوشه مشترک بین خود و همکارنتان را داراست و می تواند فضایی مشترک برای گروه کاری شما ایجاد نماید. اما یکی از مهمترین وی‍ژگی این درایوهای مجازی به خصوص برای ما که در ایران با سرعت اندک اینترنت مواجه هستیم امکان آپلود فایل با حجم بالا و ارسال آن به دوستان است؛ مشکلی که همگی در هنگام پیوست فایل به ایمیل با آن مواجه بوده ایم. با استفاده از این درایوها می توان فایل را در پوشه مربوط قرار داد و پس از آپلود شدن لینک ارسال آن را به راحتی برای دوستان خود ارسال کرد و دیگر نیاز به استفاده از آپلود سنترها نیست.
 

 موضوعات: فناوری ,
پایان-عمر-فلش-مموری-ها پایان-عمر-فلش-مموری-ها پایان-عمر-فلش-مموری-ها پایان-عمر-فلش-مموری-ها پایان-عمر-فلش-مموری-ها امتیاز : 126 دیدگاه(0)

تاریخ: یکشنبه 26 آذر 1391 ساعت: 18:08 بازدید: 283 نویسنده: سعید محمدی

ایران به تامین‌کننده اینترنت منطقه تبدیل می‌شود
معاون شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: با بهره‌برداری از فاز نخست پروژه EPEG، ایران با ارتقاء رسمی در ارتباطات جهانی از سطح ۳ و یک کشور مصرف‌کننده اینترنت به سطح ۲ و کشور تامین‌کننده اینترنت برای نقاط دیگر تبدیل‌ می‌شود.

به گزارش ایتنا مهدی کریمی نیسیانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: با اجرای پروژه EPEG که فاز نخست آن تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد، ایران از یک مصرف‌کننده اینترنت به یک کشور تامین‌کننده اینترنت تبدیل خواهد شد.

معاون طرح و توسعه و فناوری‌های نوین شرکت ارتباطات زیر ساخت افزود: EPEG بزرگراهی ارتباطی است که اروپا را به شرق آسیا متصل می‌کند و با بهره‌برداری از این پروژه به صورت رسمی ایران در ارتباطات بین‌الملل از Tier ۳ (سطح) به Tier۲ ارتقا پیدا خواهد کرد. 

وی توضیح داد: تاکنون ایران به عنوان یک مصرف کننده پهنای باند، اینترنت خود را از نقاط سطح ۲ تامین می‌کرد و پس از این ایران با ارتقاء به سطح ۲ و ورود به لایه تامین‌کنندگی، از حالت مصرف‌کنندگی خارج می‌شود و برای نقاط دیگر پهنای باند تامین می‌کند. 

کریمی نیسیانی خاطر نشان کرد: این ارتقاء ایران در ارتباطات بین‌الملل، در شاخص‌های آمادگی الکترونیک و دسترسی به پهنای باند بال، تاثیر بسیاری خواهد داشت. 

معاون طرح و توسعه و فناوری‌های نوین شرکت ارتباطات زیر ساخت یادآور شد: پروژه EPEG، یکی از گام‌های تحقق هدف "ایران هاب منطقه" است.موضوعات:اینترنت ,
ایران،-تامین-کننده-ی-اینترنت-در-منطقه-می-شود ایران،-تامین-کننده-ی-اینترنت-در-منطقه-می-شود ایران،-تامین-کننده-ی-اینترنت-در-منطقه-می-شود ایران،-تامین-کننده-ی-اینترنت-در-منطقه-می-شود ایران،-تامین-کننده-ی-اینترنت-در-منطقه-می-شود امتیاز : 174 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 25 آذر 1391 ساعت: 15:41 بازدید: 441 نویسنده: سعید محمدی

در این پست قصد دارم سایتی را به شما معرفی کنم که در آن می توانید به صورت رایگان و هر 3 دقیقه یک بار به کاربران ایرانسل و همراه اول پیامک رایگان بدهید. این هم آدرس سایت

http://www.e-freesms.com/sms2.php


ارسال-sms-رایگان ارسال-sms-رایگان ارسال-sms-رایگان ارسال-sms-رایگان ارسال-sms-رایگان امتیاز : 119 دیدگاه(0)

تاریخ: شنبه 25 آذر 1391 ساعت: 15:38 بازدید: 305 نویسنده: سعید محمدی

بیشترین واژه جست‌وجو شده در گوگل در سال 2012

شرکت گوگل واژه‌هایی که بیشتر از همه در سال جاری میلادی مورد جست‌وجو قرار گرفته است را اعلام کرد.
به گزارش ایتنا از ایسنا، بر اساس اعلام گوگل در سال جاری میلادی کاربران این موتور جست‌وجو بیش از هر چیز دیگری به دنبال دریافت اطلاعاتی در خصوص مرگ ویتنی هیوستون خواننده پاپ آمریکایی، "سای" خواننده محبوبترین ویدئوی یوتیوب با نام "گانگنام استایل" و طوفان سندی بوده‌اند. 

بر اساس اعلام گوگل پس از این سه واژه نوبت به آیپد ۳ می‌رسد که در رتبه چهارم محبوب‌ترین واژه در موتور جست‌وجوی گوگل در سال ۲۰۱۲ باشد.
کیت میدلتون و المپیک ۲۰۱۲ نیز دیگر واژه‌هایی هستند که جست‌وجوی کاربران گوگل در مورد آنان بسیار زیاد بوده است.
به گزارش سایت خبری BGR News، آیپد ۳ تنها گجتی است که در میان ۱۰ واژه محبوب گوگل قرار دارد و این در حالی است که سامسونگ گالاکسی S3، آیپد مینی و تبلت نکسوس از دیگر گجت‌های محبوب در موتور جست‌وجوی گوگل هستند.موضوعات:خواندنی ,
بیشترین-واژه-های-جستجو-شده-در-گوگل-در-سال-2012 بیشترین-واژه-های-جستجو-شده-در-گوگل-در-سال-2012 بیشترین-واژه-های-جستجو-شده-در-گوگل-در-سال-2012 بیشترین-واژه-های-جستجو-شده-در-گوگل-در-سال-2012 بیشترین-واژه-های-جستجو-شده-در-گوگل-در-سال-2012 امتیاز : 126 دیدگاه(0)

آخرین مطالب

جمعه 04 اسفند 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
دوشنبه 25 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
شنبه 23 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
جمعه 22 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
سه شنبه 05 دی 1391
دوشنبه 04 دی 1391
یکشنبه 03 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
شنبه 02 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
جمعه 01 دی 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
پنجشنبه 30 آذر 1391
سه شنبه 28 آذر 1391
سه شنبه 28 آذر 1391
دوشنبه 27 آذر 1391
دوشنبه 27 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
یکشنبه 26 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
شنبه 25 آذر 1391
جمعه 24 آذر 1391
جمعه 24 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391
پنجشنبه 23 آذر 1391

مطالب محبوب

صفحات مطالب

1|2|3|4|5|6|7|