مگا پی سی- رکورد شکنی خرید آنلاین

تاریخ: شنبه 02 دی 1391 ساعت: 17:11 بازدید: 319 نویسنده: سعید محمدی
ارائه دهندگان خدمات فروش آنلاین هفته گذشته شاهد رکوردشکنی بی‌سابقه‌ای بوده‌اند.
به گزارش وی تری، تحلیل گران می گویند در هفته گذشته درآمد سایت های فروش الکترونیک کالا از مرز 7 میلیارد دلار گذشت که تاکنون هرگز سابقه نداشته است.
یافته های موسسه تحقیقاتی Comccore نشان می دهد که میزان صرف هزینه برای خرید آنلاین در فصل خرید کریسمس از مرز 35 میلیارد دلار خواهد گذشت که این رقم نسبت به سال قبل 13 درصد افزایش نشان می دهد. این رشد همچنین بیانگر افزایش اقبال عمومی به روش های خرید الکترونیک و اطمینان عمومی مردم به این شیوه است.
در هفته گذشته میزان خریدهای آنلاین در برخی روزها به تنهایی از مرز یک میلیارد دلار گذشته که این امر هم تاکنون بی سابقه بوده است. به عنوان مثال در روز 17 دسامبر رکورد 1.25 میلیارد دلاری در این زمینه ثبت شده است.
کارشناسان می گویند یک علت این استقبال تخفیف های بی سابقه مدیران این وب سایت هاست که در شرایط رکود اقتصادی تلاش می کنند به هر نحو ممکن کاربران را به خرید تشویق کنند. البته این رشد نسبت به ایام تعطیلات روز شکرگذاری در آمریکا کمتر است. در این روز در سال جاری خرید الکترونیک نسبت به سال 2011 حدود 32 درصد افزایش یافت.


موضوعات:اینترنت ,
رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین رکورد-شکنی-خرید-آنلاین امتیاز : 149 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |