مگا پی سی- آموزش رفع فیلتر(کسانی که فیلتر نشده اند هم بخوانند)

تاریخ: جمعه 24 آذر 1391 ساعت: 14:03 بازدید: 298 نویسنده: سعید محمدی

اولا باید گفت تمام تلاشتان را بکنید تا فیلتر نشوید(مخصوصا اگر مثل من وبلاگ دارید) چرا که به سادگی نمی توانید وبلاگ یا وبسایتتان را رفع فیلتر کنید و مدت زمانی که فیلتر هستید بسیاری از بازدید کنندگان خود را از دست خواهید داد، رتبه ی شما در الکسا و گوگل پایین خواهد آمد و ...

اما اگر کار از کار گذشته و وبلاگ یا وبسایتتان فیلتر شده است نا امید نباشید این مقاله میتواند به شما کمک کند


اگر وبسایت دارید قبل از انجام هر کاری باید عاملی که باعث فیلتر شدن ساتتان شده است از روی سایت بردارید اما اگر وبلاگ دارید احتمالا حتی نمی توانید به بخش پنل مدیریت خود بروید تا مطلبی را حذف یا اضافه کنید پس ابتدا باید رفع فیلتر کنید.

برای این که رفع فیلتر شوید باید مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

1.اگر وبلاگ یا وبسایتتان در samandehi.ir ثبت کرده اید که هیچ در غیر این صورت در غیر این صورت به این سایت بروید و ثبت نام کنید. برای ثبت نام علاوه بر این که مشخصات سایت یا بلاگ خود را می دهید، باید مشخصات کاملی از خودتان هم بدهید.

دقت کنید شماره ی همراه و ایمیل خود را به درستی وارد کنید

برای فعال سازی حساب کاربری شما در این سایت، در مرحله ی اول به شما یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی ارسال می شود. سپس در مرحله ی بعد پیام کوتاهی حاوی کد فعال سازی به شماره همراهی که در مرحله ی ثبت نام داده بودید ارسال میگردد، پس از این که این کد را در بخش مربوطه بزنید، مراحل ثبت نام در این سایت را به پایان رسانده اید.

2. به سایت internet.ir بروید و بخش رفع فیلتر را انتخاب کنید و آدرس وبسایت یا بلاگتان را وارد کنید. دقت کنید در بخش توضیحات مطلبی بنویسید که مسئول کمیته ی فیلترینگ را قانع کند که تخلفی از شما سر نمی زند.

3. حال نوبت به سخت ترین قسمت می رسد. در این مرحله کاری از شما بر نمی آید. در این مرحله باید صبر کنید!


موضوعات:اینترنت ,

بر چسب: , , ,
آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) آموزش-رفع-فیلتر(کسانی-که-فیلتر-نشده-اند-هم-بخوانند) امتیاز : 120 دیدگاه(1)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات

نویسنده: ali
عنوان: آموزش رفع فیلتر(کسانی که فیلتر نشده اند هم بخوانند)
ممنون جالب بود
پاسخ:---

صفحات نظرات
1 |